O NAS


Firma P.P.H.U. " CERBER " powstała w 1992 roku.

Już od samego początku naszym głównym celem była produkcja wyrobów o wysokiej jakości.

Poprzez staranny dobór doskonałych surowców oraz wprowadzenie wysokich standardów kontroli jakości udało nam się osiągnąć założony cel. Nasz park maszynowy jest jednym z najnowocześniejszych w kraju. Posiadamy w pełni skomputeryzowane maszyny włoskich i czeskich producentów jak LONATI, MATEC, oraz dwucylindrowe maszyny do produkcji skarpet bezuciskowych. Ostatnio rozszerzyliśmy nasz potencjał o bardzo nowoczesne maszyny do produkcji skarpet bezszwowych,skarpet bezuciskowych bezszwowych, czyli pozbawionych tradycyjnego szwu w palcach. Bogaty i wszechstronny park maszyn daje naszej firmie szerokie spektrum możliwości produkcyjnych wyrobów spełniających indywidualne wymogi Klientów.

 


PRODUKCJA SKARPET

Produkcja skarpetek składa się z kilku etapów.

Na sam początku ustalamy jaki rodzaj skarpetek będziemy produkować, programujemy maszyny, projektujemy wzory oraz wybieramy surowce.

W kolejnym etapie rozpoczynamy właściwą produkcję. Nasze maszyny bardzo sprawnie dziewią skarpetki - średni czas produkcji jednej skarpety wynosi 3 minuty.

Najnowocześniejsze maszyny same zszywają palce, kończąc tym samym proces produkcji skarpety.

Ostatnim etapem jest prasowanie i etykietkowanie skarpetek.DLACZEGO MY ?


P.P.H.U. "CERBER" jest znanym producentem wyrobów pończoszniczych od 1992 roku. Od samego powstania celem firmy była produkcja wyrobów wysokiej jakości, co udało nam się osiągnąć poprzez korzystanie z najlepszych surowców oraz wprowadzenie wysokich standardów kontroli jakości.

zarowka.png

Powód 1

1 Dzięki szerokiej gamie posiadanych maszyn jesteśmy w stanie stworzyć prawie każdą wymyśloną skarpetkę przez naszych wymagających klientów a nasz zespół projektowy bazuje na najnowszych światowych technologiach i tendencjach w modzie.

szpula.png

Powód 2

2 Nasz park maszynowy jest jednym z najnowocześniejszych w kraju, posiadamy wyłącznie automaty pończosznicze produkcji włoskiej i czeskiej, są wśród nich w pełni skomputeryzowane maszyny np. LONATI, MATEC, jak i dwucylindrowe maszyny do produkcji skarpet np. bezuciskowych.

przymiar.png

Powód 3

3 Posiadamy maszyny o szerokim spektrum możliwości produkcyjnych, o podziale od 5 do 20 tj. od 56 do 240 igieł.

skarpetka.png

Powód 4

4 Jakość naszych wyrobów to rzecz do której przywiązujemy najwyższą możliwą wagę. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów bo dopiero ich dobre opinie to nasza satysfakcja i radość.